Start arrow Ze sportu arrow Waleczne piłkarki ręczne
Waleczne piłkarki ręczne PDF Drukuj Email
Wpisa: Admin   
17.03.2020.

Nasze piłkarki ręczne stanęły do walki w powiatowych rozgrywkach w roli gospodyń 6 marca 2020 roku. Dziewczęta zagrały w składzie: Marysia Szymkowiak, Alicja Kaźmierczak, Natalia Piosik, Olga Ososińska, Zosia Kotlarska, Siputa, Wiktoria Przybyła, Maja Lewandowska, Julia Stachowiak, Roksana Wojtkowiak, Martyna Wojtkowiak, Zosia Heinrich, Zosia Kotlarska, Nadia Łakoma, Karolina Augustyniak pod przewodnictwem trenerki pani Krystyny Zwirn.

Trzeba przyznać, że mecze były bardzo wyrównane. Poziom umiejętności każdego zespołu był wysoki. Dzięki temu też i rozgrywki okazały się bardzo emocjonujące. Niestety pomimo zaciętej rywalizacji dziewczętom nie udało się wejść na podium. A zabrakło naprawdę niewiele. Martyna Wojtkowiak otrzymała wyróżnienie za świetną postawę bramkarską, natomiast Wiktoria Przybyła została wybraną najwszechstroniejszą zawodniczką całego turnieju. Wyniki powiatowych rozgrywek w piłce ręcznej dziewcząt klas VII-VIII:

  • I miejsce - SP nr 3 w Wolsztynie
  • II miejsce - SP nr 1 w Wolsztynie
  • III miejsce - SP w Tuchorzy
  • IV miejsce - SP w Siedlcu

Dziewczyny z pokorą przyjmują swój wynik w tegorocznych rozgrywkach i zakasują rękawy, aby w przyszłym roku pokazać się z jak najlepszej strony! “Raz się wygrywa, raz się przegrywa” - najważniejsze to wyciągać wnioski i uczyć się na błędach.

LuPka

 
nastpny artyku »