Start arrow Ze sportu arrow Złote piłkarki ręczne
Złote piłkarki ręczne PDF Drukuj Email
Wpisa: Admin   
17.03.2020.

Pierwszy etap szkolnych zawodów w piłkę ręczną dziewcząt klas VII-VIII to gminne rozgrywki, które odbyły się 27 lutego 2020 roku w Siedlcu. Do rywalizacji zgłosiły się dwa zespoły: uczennice ze Szkoły Podstawowej w Tuchorzy oraz reprezentantki naszej szkoły.

Na boisku zaprezentowały się: Martyna Siputa, Maja Wojtkowiak, Paulina Reimann, Wiktoria Przybyła, Natalia Piosik, Marysia Szymkowiak, Maja Lewandowska, Alicja Kaźmierczak, Julia Stachowiak, Roksana Wojtkowiak, Martyna Wojtkowiak, Zosia Heinrich, Olga Ososińska, Zosia Kotlarska, Nadia Łakoma, Karolina Augustyniak pod przewodnictwem trenerki pani Krystyny Zwirn.

Mecz okazał się bardzo emocjonujący. Rywalizacja była bardzo zacięta. Przeciwniczki nie odpuszczały nawet na chwilę. Walka toczyła się o każdą piłkę do ostatniej sekundy. Nasze piłkarki wyszły zwycięsko z tego pojedynku, co dało im złoty medal.

Ten mecz dodał im trochę pewności siebie na przyszłość, ale przede wszystkim kolejne doświadczenia, które są bezcenne. Wiedzą na co muszą zwrócić uwagę oraz nad czym jeszcze należy popracować, aby być przygotowanym do powiatowych rozgrywek.

LuPka

 
« poprzedni artyku   nastpny artyku »