Start arrow Ze sportu arrow Młode piłkarki ręczne dzielnie walczyły
Młode piłkarki ręczne dzielnie walczyły PDF Drukuj Email
Wpisa: Admin   
16.03.2020.

Dziewczyny z klas IV-VI przebrnęły przez gminne rozgrywki w piłkę ręczną, co dało im możliwość wzięcia udziału w rozgrywkach powiatowych, które odbyły się 19 lutego 2020 roku w Tuchorzy. Szkołę reprezentowały: Zuzia Świder, Amelka Kaptur, Agata Kaczmarek, Roksana Krystians, Maja Żok, Ania Saganiak, Elwira Przybyła, Paulina Bronka, Karolina Reimann, Alicja Krawczyk, Natalia Węglarz, Zuzia Materna, Zuza Maćkowiak, Marika Krauze pod opieką pani trener Krystyny Zwirn.

Mecze nie okazały się łatwe i przyjemne. Naszym piłkarkom zabrakło trochę szczęścia, które w sporcie też jest ważne. Jednak trzeba zaznaczyć, że woli walki i zacięcia na boisku nie zabrakło. Dziewczęta walczyły o każdą piłkę. Przeciwniczki okazały się mocniejsze i trzeba było uznać ich wyższość. Sport jest nieprzewidywalny i za to go kochamy. Raz się wygrywa, raz się przegrywa. Wyniki rozgrywek powiatowych w piłce ręcznej dziewcząt są następujące:

  • I miejsce - SP nr 3 w Wolsztynie
  • II miejsce - SP w Tuchorzy
  • III miejsce - SP nr 1 w Wolsztynie
  • IV miejsce - SP w Buczu
  • V miejsce - SP w Siedlcu
  • VI miejsce - SP w Kaszczorze

Nasze młode waleczne dają ogromne nadzieje na przyszłość. Tworzą dobry zespół, który ma duży potencjał i możliwości. Kwestia czasu, aż rozwiną swoje skrzydła. Dziewczęta są zmotywowane do pracy ze swoją trenerką, a to podstawa do osiągnięcia sukcesu, czego życzymy wszyscy. Trzymajmy mocno kciuki i wspierajmy nasze handballistki.

LuPka

 
« poprzedni artyku   nastpny artyku »