Start arrow Wiadomości arrow WOŚP w Siedlcu
WOŚP w Siedlcu PDF Drukuj Email
Wpisa: Admin   
14.01.2020.

Po raz kolejny mieszkańcy Siedlca pokazali, jak bardzo są wrażliwi i jak los drugiego człowieka nie jest im obojętny. Mimi wielu własnych problemów i trudności zawsze potrafią dostrzec potrzeby innych. Sztab WOŚP funkcjonował jak co roku przy Gminnym Ośrodku Kultury w Siedlcu.

Wśród prezentacji artystycznych wystąpili również uczniowie Szkoły Podstawowej w Siedlcu. Przedstawili trzy scenki związane z Bożym Narodzeniem. Pierwsza z nich nawiązywała do "Małego Księcia", druga dotyczyła przygotowań do świąt, jakie mają miejsca w naszych domach. Ostatnia, która chyba najbardziej przemówiła do widzów i słuchaczy, odnosiła się do bohatera "Opowieści wigilijnej". Kolejne scenki były przeplatane przepięknymi kolędami i pastorałkami w wykonaniu chóru szkolnego.

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Siedlcu zaprezentowali się na scenie podczas Finału WOŚP już po raz kolejny. W ten sposób każdego roku dokładają małą cegiełkę do tej ogromnej sumy, dzięki której WOŚP zabezpiecza sprzęt dla wielu szpitali w Polsce. Cieszymy się, że w ten sposób mogliśmy wesprzeć akcję Jurka Owsiaka.
 
« poprzedni artyku   nastpny artyku »