Start arrow Wiadomo軼i arrow WO同 w Siedlcu
WO同 w Siedlcu PDF Drukuj Email
Wpisa: Admin   
14.01.2020.

Po raz kolejny mieszka鎍y Siedlca pokazali, jak bardzo s wra磧iwi i jak los drugiego cz這wieka nie jest im oboj皻ny. Mimi wielu w豉snych problem闚 i trudno軼i zawsze potrafi dostrzec potrzeby innych. Sztab WO同 funkcjonowa jak co roku przy Gminnym O鈔odku Kultury w Siedlcu.

W鈔鏚 prezentacji artystycznych wyst徙ili r闚nie uczniowie Szko造 Podstawowej w Siedlcu. Przedstawili trzy scenki zwi您ane z Bo篡m Narodzeniem. Pierwsza z nich nawi您ywa豉 do "Ma貫go Ksi璚ia", druga dotyczy豉 przygotowa do 鈍i徠, jakie maj miejsca w naszych domach. Ostatnia, kt鏎a chyba najbardziej przem闚i豉 do widz闚 i s逝chaczy, odnosi豉 si do bohatera "Opowie軼i wigilijnej". Kolejne scenki by造 przeplatane przepi瘯nymi kol璠ami i pastora趾ami w wykonaniu ch鏎u szkolnego.

Uczniowie Szko造 Podstawowej w Siedlcu zaprezentowali si na scenie podczas Fina逝 WO同 ju po raz kolejny. W ten spos鏏 ka盥ego roku dok豉daj ma陰 cegie趾 do tej ogromnej sumy, dzi瘯i kt鏎ej WO同 zabezpiecza sprz皻 dla wielu szpitali w Polsce. Cieszymy si, 瞠 w ten spos鏏 mogli鄉y wesprze akcj Jurka Owsiaka.
 
« poprzedni artyku   nast瘼ny artyku »