Start arrow Wiadomości arrow Występy Mikołajowe
Występy Mikołajowe PDF Drukuj Email
Wpisa: Admin   
15.12.2019.

Miniony tydzień był dla nas, uczniów śpiewających w chórze szkolnym oraz naszych opiekunów bardzo pracowity. 6 grudnia to przecież Mikołajki! Wszyscy cieszyli się z otrzymanych prezentów, ale my tego dnia o godzinie 18.00 jeszcze raz spotkaliśmy się z Mikołajem na terenie Alei Pszczół w Siedlcu. Wszystkie dzieci z niecierpliwoscią czekały na gościa. Aby umilić im czas oczekiwania, zaśpiewaliśmy kilka piosenek o Mikołaju. Występ został nagrodzony gromkimi brawami, a przybycie Mikołaja wywołało uśmiechy i radość nie tylko u dzieci, ale również towarzyszących im dorosłych. Po występach nadszedł najbardziej oczekiwany czas - rozdanie prezentów. Szkoda, że ten wyjątkowy gość odwiedza nas tylko raz w roku.

Z kolei 8 grudnia w Gminnym Ośrodku Kultury w Siedlcu odbył się Jarmark Bożonarodzeniowy, na którym także nie zabrakło uczniów wokalnie utalentowanych. Oprócz kiermaszu ozdób choinkowych i stroików, a także świątecznych wypieków - odbyły się prezentacje wokalne uczniów naszej szkoły.


Na scenie zprezentowali się laureaci i uczestnicy Konkursu "Siedleckie Nutki" oraz uczniowie klasy IIIB. Byli to: Mikołaj Żydzik, Emilia Opaska, Kamil Kierecki, Agata Przybyła, Zosia Ceglarek, Jagoda Żok, Gabrysia Babińska, Marika Nadobnik, Michalina Stasiak, Dominik Kierecki, Alicja Kaźmierczak, nina Maszner oraz Natalia Kozłowska. Ty razem publiczność również nagrodziła gromkimi brawami występy młodych wokalistów.

Dziękujemy uczniom za wspaniałe wykonania!!!

Maria Stefan, Magdalena Krzemień

 
« poprzedni artyku   nastpny artyku »