Start arrow Wiadomości arrow Andrzejki 2019
Andrzejki 2019 PDF Drukuj Email
Wpisa: Admin   
15.12.2019.

Dnia 28 listopada Samorząd Uczniowski zorganizował dyskotekę andrzejkową dla uczniów naszej szkoły. Od godz. 15.00 do 17.00 bawiły się dzieci z klas młodszych, a od 17.00 do 20.00 uczniowie klas V-VIII. Całą imprezę prowadził DJ Kamil, grając skoczne utwory, przy których wszyscy świetnie się bawili. Wróżby przygotowane przez uczennice klasy VI były miłym przerywnikiem w szalonej zabawie. Uczniowie mieli okazję dowiedzieć się, co czeka ich w najbliższej przyszłości. Młodsi uczniowie chętnie korzystali z malowania twarzy. Stoisko z fantami cieszyło się ogromnym zainteresowaniem, a także sklepik, który był bogato zaopatrzony. Babeczki z wróżbą również miały powodzenie.

Kilka dni wcześniej uczniowie klas V i VI przygotowali rysunki, plakaty związane z tradycjami andrzejkowymi. Zdobiły one miejsce zabawy.

Zabawy, radości oraz uśmiechu było wiele i wszyscy z utęsknieniem czekają już na następny andrzejkowy bal.


Zmieniony ( 15.12.2019. )
 
« poprzedni artyku   nastpny artyku »