Start arrow Ze sportu arrow Szlifujemy formę w Buczu
Szlifujemy formę w Buczu PDF Drukuj Email
Wpisa: Admin   
05.12.2019.

Jak co roku tradycji musiało stać się zadość i siedleckie piłkarki ręczne wraz ze swoją trenerką panią Krystyną Zwirn wyruszyły 29. 11. 2019 r. do Bucza na trzydniowe zgrupowanie. A były to: Elwira Przybyła, Karolina Reimann, Natalia Węglarz, Ania Saganiak, Zuzia Materna, Amelka Kaptur, Alicja Krawczyk, Zuzia Świder, Marika Krauze oraz Maja Durczak. Towarzyszyły im dziewczyny ze szkoły w Tuchorzy pod opieką pani Beaty Janczewskiej.

Były to trzy dni rzetelnej pracy naszych młodych-walecznych dziewczyn :) Dawały z siebie wszystko na każdym treningu, uśmiechając się przy tym od ucha do ucha! Pozytywnej energii i chęci do działania piłkarkom nie brakuje. Handball-istki p doskonaliły swoje umiejętności i poznawały nowe gry oraz zabawy poszerzające ich zdolności.

Wszystko co dobre szybko się kończy, więc i zgrupowanie dobiegło końca. Jednak dziewczęta wracają szybsze, mocniejsze oraz silniejsze! Miejmy nadzieję, że to zaowocuje w rozgrywkach szkolnych.

LuPka

 
« poprzedni artyku   nastpny artyku »