Start arrow Wiadomości arrow Wybory do Samorządu Uczniowskiego
Wybory do Samorządu Uczniowskiego PDF Drukuj Email
Wpisał: Admin   
03.10.2019.

W dniu 26 września 2019 roku odbyły się w bibliotece szkolnej wybory nowego składu Samorządu Uczniowskiego. Głosowali wszyscy obecni w tym dniu uczniowie klas V-VIII. Uczniowie mogli oddać głos na pięcioro kandydatów. Uprawnionych do głosowania było 230 uczniów, oddano 217 głosów, co stanowi 94,3% ogółu wyborców. Unieważniono 4 głosy. Na podstawie ilości zdobytych głosów powołany został Samorząd Uczniowski na rok szkolny 2019/2020 w składzie:

  • Nina Maszner
  • Maria Szymkowiak
  • Pola Dulat
  • Zofia Kotlarska
  • Amelia Woźna
  • Maciej Jaworski
Nad prawidłowym przebiegiem głosowania nadzór sprawowała powołana wcześniej Komisja Wyborcza oraz opiekunowie Samorządu Uczniowskiego. Wszystkim gratulujemy i życzymy wielu ciekawych pomysłów oraz zapału do pracy na rzecz Samorządu Uczniowskiego!
Zmieniony ( 03.10.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »