Start arrow Ze sportu arrow Czwartki lekkoatletyczne rozpoczęte
Czwartki lekkoatletyczne rozpoczęte PDF Drukuj Email
Wpisał: Admin   
30.09.2019.

Rok szkolny rozpoczął się na dobre, przyszedł więc czas na inaugurację rywalizacji na bieżniach. 12 września 2019 r. młodzi sportowcy reprezentujący Szkołę Podstawową w Siedlcu wyjechali na pierwsze zawody odbywające się pod hasłem Czwartków Lekkoatletycznych. Byli to: Marysia Piosik, Ania Saganiak, Marysia Kisielewicz, Nikola Stachowiak, Maja Żok, Maja Durczak, Elwira Przybyła, Karolina Reimann, Zuzia Materna, Natalia Węglarz, Alicja Krawczyk, Marika Krauze, Paulina Bronka, Weronika Rosińska, Zosia Ceglarek, Ola Pośpiech, Wojtek Kotkowiak, Tobiasz Maszner, Andrij Letriachun, Nikodem Woźny, Oskar Matysik. Opiekowała się ambitnymi zawodnikami pani Krystyna Zwirn.

Każdy brał udział w dwóch konkurencjach, wybierając spośród wymienionych, czyli: 60 m, 300 m, 600 m, 1000 m, skok w dal i rzut piłeczką palantową.

Okazało się, że wakacje nie osłabiły w młodych sportowcach chęci walki. Z ogromnym zapałem walczyli o jak najlepsze rezultaty. Trzeba przyznać, że są ambitni i chcą zwyciężać, co bardzo cieszy. Trzymajmy kciuki za kolejne starty naszych milusińskich!

LuPka

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »