Start arrow Wiadomości arrow Znowu na bieżni!
Znowu na bieżni! PDF Drukuj Email
Wpisał: Admin   
30.09.2019.

Najmłodszym zawodnikom ciągle mało sportowej rywalizacji. 17 września 2019 r. już drugi raz w tym roku roku szkolnym wyruszyli do Wolsztyna, aby powalczyć na zawodach promujących lekkoatletykę wśród dzieci do lat 12, czyli w Czwartkach Lekkoatletycznych. Szkołę reprezentowali: Marysia Piosik, Ania Saganiak, Marysia Kisielewicz, Maja Żok, Karolina Reimann, Zuzia Materna, Natalia Węglarz, Ania Maćkowiak, Alicja Krawczyk, Marika Krauze, Amelka Kaptur, Roksana Krystianz, Mateusz Lehmann, Wojtek Kotkowiak, Andrij Letriachun, Woźny. Wszyscy pod opieką pani Krystyny Zwirn.

Młodzi adepci ze startu na start poprawiają swoje rezultaty. Są zmotywowani do walki na bieżni. Nie straszna im nieco kapryśna pogoda. Cieszy ich przebywanie z rówieśnikami na stadionie lekkoatletycznym, dzięki czemu już jako młodzi ludzie poznają ideę dużej sportowej rodziny.

Z ogromną przyjemnością ogląda się rywalizację naszych milusińskich. Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko wspierać młodych w pielęgnowaniu ich pasji do sportu :)

LuPka

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »