Start arrow Ze sportu arrow M這dzi powalczyli
M這dzi powalczyli PDF Drukuj Email
Wpisa: Admin   
14.09.2019.

Co roku, na pocz徠ku wrze郾ia rozgrywany jest Makroregion M這dzik闚 w Lekkiej Atletyce, czyli 獞ier熠ina Mistrzostw Polski w LA. Mia on miejsce 7 wrze郾ia 2019 r. na stadionie lekkoatletycznym w Szczecinie, gdzie rywalizowa造 reprezentacje dw鏂h wojew鏚ztw: wielkopolskiego i zachodniopomorskiego. Oczywi軼ie nie mog這 tam zabrakn望 naszych sportowc闚. W barwach klubu WMLKS Nadodrze Powodowo pod opiek swojej trenerki pani Krystyny Zwirn wystartowali: Paulina Reimann, Natalia Piosik, Wiktoria Przyby豉 oraz Jan Jankowiak.

 

Nasz rodzynek- Janek rzuci m這tem 21.02 m, co da這 mu znakomite 8. miejsce. Ten sam zawodnik pr鏏owa swych si na skoczni w dal. Tam zako鎍zy konkurs z wynikiem 4.99 m, plasuj帷 si na 14. miejscu. Siedleckie sprinterki uko鎍zy造 bieg na 100 m z nast瘼uj帷ymi rezultatami: Natalia - 14.73 s (22. miejsce), Wiktoria - 15.09 s (26. miejsce). Natalia rywalizowa豉 r闚nie w biegu na 300 m, zajmuj帷 22. miejsce z czasem 50.57 s. Wiktoria, reprezentuj帷a klub w skoku w dal, uko鎍zy豉 rywalizacj z wynikiem 3.94 m (17. miejsce). Paulina, posy豉j帷 m這t na odleg這嗆 16.28 m, zaj窸a 14. miejsce, a oszczepem rzuci豉 na odleg這嗆 16.20 m.

M這dzi “zostawili serce na bie積i”. Walczyli bardzo dzielnie. Miejmy nadziej, 瞠 po tym starcie nabior wi瘯szej motywacji do dalszej pracy, bo nie od dzi wiadomo, 瞠 przygoda ze sportem dla m這dych ludzi jest jedn z najlepszych przyg鏚 w 篡ciu. Trzymajmy za nich mocno kciuki!

LuPka

Zmieniony ( 14.09.2019. )
 
« poprzedni artyku   nast瘼ny artyku »