Start arrow Ze sportu arrow Szlifowali swoją formę nad morzem!
Szlifowali swoją formę nad morzem! PDF Drukuj Email
Wpisał: Admin   
11.09.2019.

Nie od dziś wiadomo, że nasza szkoła sportem stoi, a lekkoatletów w niej nie brakuje. Dobre rezultaty na bieżni wymagają ciężkiej pracy. Zdawali sobie z tego sprawę siedleccy sportowcy, którzy z trenerką, panią Krystyną Zwirn oraz klubem WMLKS Nadodrze Powodowo wybrali się do Rewala na obóz sportowy. Na szlifowanie formy zdecydowali się: Paulina Reimann, Zofia Heinrich, Olga Ososińska, Natalia Piosik, Nadia Łakoma, Wojciech Kotkowiak i Jan Jankowiak. Ich celem było przygotowanie się do najważniejszego startu w sezonie, czyli Makroregionu Młodzików, który odbył się 7 września w Szczecinie. Makroregion to ćwierćfinał Mistrzostw Polski w Lekkiej Atletyce.

I tak: Paulinka doskonaliła umiejętności w rzucie oszczepem i poznawała tajniki rzutu młotem, Wojtek i Janek trenowali skok w dal, a sprinterki- Natalia, Olga i Zosia z każdym biegiem nabierały prędkości, natomiast Nadia zapoznawała się z podstawami skoku wzywż.

 

Pogoda dopisywała, a popołudniowe bieganie po plaży dawało młodzieży mnóstwo radości. Każdy trening niósł ze sobą wiele satysfakcji zarówno zawodnik

om jak i trenerom. “Wszyscy wykonali kawał dobrej roboty” - powiedziała pani Zwirn, podsumowując wyniki pracy na obozie.

Miejmy nadzieję, że młodzi nie stracą zapału do pracy, bo drzemie w nich duży potencjał. Liczymy na to, że wykonana praca zaowocuje nie tylko dobrymi wynikami na bieżni, ale i większą pewnością siebie, satysfakcją z osiągnięć i jeszcze większą motywacją do dalszej pracy.

LuPka

Zmieniony ( 11.09.2019. )
 
« poprzedni artykuł