Start arrow Wiadomości arrow Teamarbeit
Teamarbeit PDF Drukuj Email
Wpisał: Admin   
29.05.2019.

W dniach 6-10 maja tego roku grupa uczniów z naszej szkoły wraz ze swymi niemieckimi kolegami, wzięła udział w kolejnym już projekcie polsko-niemieckim. Tym razem nasze motto brzmiało: „Teamarbeit – praca zespołowa”. Spotkanie odbyło się w Pałacu Mikuszewo. Zajęcia odbywały się w dwujęzycznie, więc uczniowie mogli podszkolić się w znajomości języków sąsiada. W środę odbyła się wycieczka do Poznania, podczas której zwiedziliśmy Zamek Królewski na Wzgórzu Przemysła, skąd podziwialiśmy panoramę miasta oraz Stary Rynek, gdzie uczniowie mieli do samodzielnego wykonania kilka ciekawych zadań.

Wszystko co dobre i miłe, szybko się kończy i w piątek nadszedł czas pożegnania. Mamy nadzieję, że wkrótce będziemy mogli uczestniczyć w kolejnych wspólnych projektach z naszymi niemieckimi przyjaciółmi z Dolgelin. Uczniowie i opiekunowie p. Joanna Lemańska i p. Maciej Kotliński wrócili bardzo zadowoleni!
MK
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »