Start arrow Ze sportu arrow Najmłodsi lekkoatleci znów w akcji!
Najmłodsi lekkoatleci znów w akcji! PDF Drukuj Email
Wpisał: Admin   
10.05.2019.

W ostatni dzień kwietnia 2019 roku najmłodsi adepci sportu po raz kolejny rozpoczęli rywalizację na wolsztyńskim stadionie w ramach letniej sesji ogólnopolskiego projektu “Czwartków lekkoatletycznych”. Pogoda sprzyjała naszym milusińskim, dzięki czemu mogli zdobywać sportowe szczyty i bić życiowe rekordy.

Naszą szkołę reprezentowała liczna grupa siedleckich młodych sportowców, którzy rywalizowali w biegach na 60 m, 300 m, 1000 m, skoku w dal oraz rzucie piłeczką palantową. Do walki stanęli: Maja Durczak, Marika Krauze, Elwira Przybyła, Nikola Stachowiak, Anna Maćkowiak, Paulina Bronka, Maria Kisielewicz, Karolina Reimann, Alicja Krawczyk, Natalia Węglarz, Zuzanna Materna, Dawid Fabisch, Nikodem Woźny, Kamil Napierała, Maciej Jaworski, Kamil Teper, Karol Ceglarek, Mateusz Lehmann. Są to podopieczni pań: Krystyny Zwirn i Zdzisławy Łopuszyńskiej.

Używając sportowego żargonu, można stwierdzić, że padło kilka ciekawych rekordów życiowych, które pozwalają mieć nadzieję na przyszłość, ponieważ był to pierwszy start małych sportowych bohaterów po zimie. Pozostaje nam tylko trzymanie kciuków, kibicowanie i wspieranie naszych lekkoatletów w pokonywaniu własnych ograniczeń! Z niecierpliwością czekamy na nowych mistrzów! Niech podbijają świat!

Mali bohaterowie do dzieła! Powodzenia!

LuPka

Zmieniony ( 10.05.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »