Start arrow Wiadomo軼i arrow "S這dkie" przedstawienie
"S這dkie" przedstawienie PDF Drukuj Email
Wpisa: Admin   
04.04.2019.

Dnia 18 marca 2019 r. uczniowie klas czwartych i sz鏀tych z naszej szko造 pojechali do Sulechowa na sztuk teatraln pt. "Charlie i fabryka czekolady" na podstawie ksi捫ki Roalda Dahla. Gdy dzieci wesz造 do teatru, zobaczy造 ciekawie ozdobione wn皻rze budynku. O godzinie 11.40 zacz掖 si spektakl w wykonaniu aktor闚 Teatru Wsp馧czesnego z Krakowa.

Przedstawienie by這 fantastyczne i 鄉ieszne. Ch這piec o imieniu Charlie dowiaduje si o wycieczce po fabryce czekolady i znajduje wej軼i闚k – z這ty kupon. Wraz z tr鎩k innych szcz窷ciarzy zwiedza budynek.

Publiczno嗆 z zaciekawieniem obserwowa豉 scen. Efekty specjalne przyci庵a造 uwag. Po godzinnym ogl康aniu pe軟i wra瞠 widzowie opu軼ili teatr i udali si w drog powrotn. Trzeba zapami皻a, 瞠 warto mie marzenia i cierpliwie czeka na ich spe軟ienie.

Michalina Stasiak, klasa IVa

 
« poprzedni artyku   nast瘼ny artyku »