Start arrow Ze sportu arrow Piłka ręczna dziewcząt i chłopców
Piłka ręczna dziewcząt i chłopców PDF Drukuj Email
Wpisa: Admin   
21.03.2019.

Dnia 14 lutego 2018 r. w naszej szkole odbyły się Gminne Rozgrywki Piłki Ręcznej Dziewcząt i Chłopców z Gimnazjum. Dziewczyny rozegrały pierwszy mecz z Tuchorzą. Po pierwszych chwilach gry można było stwierdzić, że byłyśmy roztargnione. Gra nam się nie kleiła, a piłki nie chciały wchodzić do bramki.

Na szczęście się nie poddałyśmy i wygrałyśmy z wynikiem 5:2. Po meczu byłyśmy niezadowolone, jednak nasza trenerka Pani Krystyna Zwirn dalej w nas wierzyła i nam dopingowała. Drugi mecz był z Chobienicami. Nasza gra dalej była dość chaotyczna. Wzięłyśmy się w garść i zrobiłyśmy przewagę, zakończyłyśmy wygrywając 5:1. Dwa wygrane przez nas mecze zapewniły nam wejście do Rozgrywek Powiatowych. Warto podziękować naszej bramkarce Alicji Matysiak, bo bez jej obrony mogłoby nam się nie udać. Mecze dziewczyn przeplatały się z meczami chłopców. Oni tak samo jak my zajęli I miejsce.

Skład zespołu dziewczyn: Alicja Matysiak (bramkarka), Angelika Świder, Hania Obrempalska, Ania Obrempalska, Kinga Napierała, Zosia Krzemień, Karolina Cicha, Maja Lewandowska, Kasia Krawczyk, Martyna Walczak, Marta Ceglarek, Alicja Siputa, Natalia Piosik, Marysia Szymkowiak, Wiktoria Przybyła, Paulina Reimann.

Zosia Krzemień

 
« poprzedni artyku   nastpny artyku »