Start arrow Ze sportu arrow Rozgrywki powiatowe w piłkę ręczną
Rozgrywki powiatowe w piłkę ręczną PDF Drukuj Email
Wpisał: Admin   
16.03.2019.

8 marca 2019 roku w naszej szkole odbyły się zawody powiatowe w piłkę ręczną dziewcząt. Brały w nich udział drużyny z: Tuchorzy, Przemętu, Bucza, Siedlca oraz dwie z Wolsztyna. Każdy mecz był bardzo trudny, pełen emocji. Wszystkie dziewczyny starały się o wygraną. Nie brakowało również cudownych kibiców, którzy dopingowali nas i wspierali. Miejsce VI zajęła szkoła w Tuchorzy, V szkoła nr 1 w Wolsztynie, IV szkoła w Przemęcie, III miejsce zdobył Bucz, a II szkoła nr 2 w Wolsztynie. Natomiast I miejsce zdobyła nasza drużyna - szkoła w Siedlcu. Jesteśmy mistrzyniami powiatu! Radość z wygranej była ogromna, łzy szczęścia, satysfakcja! Dziękujemy pani Krystynie Zwirn za przygotowanie nas do tych zawodów, a także za motywację!


Zawodniczki reprezentujące naszą szkołę: Alicja Matysiak, Marta Ceglarek, Kinga Napierała, Karolina Cicha, Martyna Walczak, Angelika Świder, Katarzyna Krawczyk, Hanna Obrempalska, Alicja Siputa, Zofia Krzemień, Wiktoria Moder, Natalia Piosik, Wiktoria Przybyła, Maria Szymkowiak, Julia Stachowiak, Maja Lewandowska.

Marysia Szymkowiak.

Zmieniony ( 16.03.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »