Start arrow Ze sportu arrow Piłka ręczna dziewcząt
Piłka ręczna dziewcząt PDF Drukuj Email
Wpisa: Admin   
17.02.2019.

5 lutego 2019 roku V-VI klasy wraz z panią Magdaleną Krzemień pojechały na Mistrzostwa Gminy w piłce ręcznej w Belęcinie. Zagrałyśmy trzy mecze z Tuchorzą oraz Belęcinem. Nasz pierwszy mecz rozpoczęłyśmy z Tuchorzą, ale niestety go nie wygrałyśmy, natomiast z Belęcinem udało nam się zwyciężyć. Najbardziej emocjonującą naszą sytuacją był mecz Tuchorzy i Belęcina, dlatego że mogłyśmy nie dostać się do Zawodów Powiatowych. Na nasze szczęście zajęłyśmy 2 miejsce. Dzięki temu dostałyśmy się do Zawodów Powiatowych, które odbędą się 21 lutego 2019 roku w Siedlcu.

W zawodach udział brały: Zofia Heinrich, Nadia Łakoma, Sandra Kozierska, Maria Trybuś, Roksana Wojtkowiak, Martyna Wojtkowiak, Karolina Augustyniak, Martyna Siputa, Natalia Sternalska, Amelia Kaptur, Elwira Przybyła, Zuzanna Materna, Natalia Węglarz oraz Anna Saganiak.

Zofia Heinrich

Zmieniony ( 17.02.2019. )
 
« poprzedni artyku   nastpny artyku »