Start arrow Wiadomości arrow Wyjazd do Skokoloco
Wyjazd do Skokoloco PDF Drukuj Email
Wpisa: Admin   
17.02.2019.

We wtorek 15. 01. 2019 r. odbyła się wycieczka szkolna do Parku Trampolin Skokoloco.

W Zielonej Górze. Wzięli w niej udział uczniowie klas VIII A,B oraz III gimnazjum. Celem wyjazdu był pobyt w parku trampolin jednym z najpopularniejszych miejsc sportowo-rozrywkowych. Ta ciekawa forma aktywności fizycznej dostarczyła uczestnikom wycieczki wielu niezapomnianych wrażeń. Po profesjonalnej rozgrzewce pod okiem instruktora uczestnicy wycieczki korzystali z szeregu atrakcji, min. ścieżek akrobatycznych, koszów wsadów, trampolin sportowych oraz basenów wypełnionych gąbkami.

Pobyt sprzyjał wyrabianiu nawyku aktywnego spędzania wolnego czasu, rozwijania zainteresowania sportem, a przede wszystkim uświadomił młodzieży iż skoki na trampolinie, to nie tylko wspaniała zabawa, ale również doskonałe ćwiczenia dla mięśni nóg. Po dwugodzinnym pobycie i ogromnym wysiłku pojechaliśmy na posiłek do galerii handlowej Focus Mall, następnie wyruszyliśmy w drogę powrotną do domu. Opiekę nad uczniami sprawowali:

Magdalena Sołtysiak, Renata Dudziak, Joanna Lemańska, Maciej Kotliński .

Zmieniony ( 17.02.2019. )
 
« poprzedni artyku   nastpny artyku »