Start arrow Wiadomości arrow W świątecznym nastroju
W świątecznym nastroju PDF Drukuj Email
07.01.2019.

Dnia 21 grudnia 2018 roku w naszej szkole odbyły się jasełka z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Zostały one przygotowane przez klasę IV b oraz panie Renatę Dudziak i Magdalenę Budę.

Całość uroczystości była dopięta na ostatni guzik. Uczniowie byli przebrani w piękne, bogate, estetyczne stroje, które wprowadzały w świąteczny nastrój. Na scenie pojawiły się też rekwizyty – m.in. żłóbek małego Jezusa. Czwartoklasiści ani razu się nie pomylili, widać było, że uczniowie bardzo się przyłożyli do przydzielonego im zadania. Chór szkolny, pod opieką pani Marii Stefan oraz pani Magdaleny Krzemień, śpiewał kolędy i pastorałki tak poruszająco, że i widownia się dołączyła. Niewątpliwie zespół miał za sobą wiele prób, bo śpiewał bezbłędnie i był bardzo zgrany. Jeden z nauczycieli na bieżąco robił również pamiątkowe zdjęcia do kroniki szkolnej.


Bez wątpienia każdemu uczniowi się spodobała ta forma przygotowania do ważnego w naszej wierze święta.

Zuzanna Brudło

Zmieniony ( 08.01.2019. )
 
« poprzedni artyku   nastpny artyku »