Start arrow Wiadomości arrow Mikołaju, Mikołaju...
Mikołaju, Mikołaju... PDF Drukuj Email
Wpisał: Admin   
15.12.2018.

Choć za oknami brak śniegu nastrój świąteczny w naszej szkole gościł od samego rana – a to zasługa św. Mikołaja, który przybył 6 grudnia. Już od samego rana najmłodsi pytali, kiedy się zjawi. Na jego cześć uczniowie włożyli na głowę charakterystyczną czerwoną czapeczkę, by było bardzo mikołajkowo.

Tego dnia Mikołaj odwiedził wszystkich uczniów przebywających w naszej placówce. Tym, którzy zasłużyli rozdawał łakocie i prosił, aby byli grzeczni przez następny cały rok. Słodyczami byli również obdarowani wszyscy pracownicy szkoły. Nie obyło się bez piosenek i wierszyków recytowanych przez dzieci. Samorząd Uczniowski przy współpracy z dyrekcją, nauczycielami i Radą Rodziców, aktywnie włączył się w przygotowanie tego dnia. Kilka dni wcześniej ustroił choinkę w holu szkoły, która zaświeciła kolorowymi lampkami. Ozdoby wykonane przez dzieci pięknie się na niej prezentowały. Nawet panie kucharki zadbały o mikołajkowy nastrój. Spotkanie z Mikołajem minęło w bardzo miłej i świątecznej atmosferze. Mikołaju...do zobaczenia za rok...!

Zmieniony ( 15.12.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »