Start arrow Wiadomości arrow Andrzejki 2018
Andrzejki 2018 PDF Drukuj Email
Wpisał: Admin   
09.12.2018.

"Andrzejki" to tradycja, która od lat podtrzymywana jest w naszej placówce. Za przygotowanie imprezy odpowiedzialny był: Mały i Duży Samorząd Uczniowski wraz ze swoimi opiekunami. Zabawa była podzielona na dwie części -2 grupy wiekowe. Jako pierwsi bawili się uczniowie z klas I – IV, a po nich uczniowie klas V-VIII i gimnazjum. Do wspólnych pląsów zaprosiła pani Ania Kamczycka w roli DJ. Dzieci świetnie się bawiły słuchając najnowszych hitów z list przebojów i wykonywały do nich układy taneczne. Można było także spróbować swoich sił w karaoke do piosenki: "Jedzie pociąg z daleka". W trakcie zabawy można było kupić losy do loterii fantowej. Każdy los wygrywał, chętnych więc nie brakowało. Sklepik był obficie zaopatrzony, można było również posilić się tostami.

Po nich na parkiet wkroczyli starsi uczniowie. Do tańca przygrywał DJ Murarz. Babeczki, które piekła młodzież z opiekunami rozeszły się jak ciepłe bułeczki, a i loteria fantowa cieszyła się dużym zainteresowaniem. Atrakcją tego wieczoru była wróżka, która przygotowała bogaty zestaw wróżb. Uczniowie mogli wyczytać z kart, jaka czeka ich przyszłość, jak na imię będzie miała przyszła sympatia, jaki zawód będą wykonywali w przyszłości. Wszyscy wspaniale się bawili, humory dopisywały, a przepowiedziana przez wróżkę przyszłość zawsze może się spełnić...któż to wie?

Zmieniony ( 09.12.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »