Start arrow Wiadomości arrow Siedleckie Nutki
Siedleckie Nutki PDF Drukuj Email
Wpisał: Admin   
27.11.2018.

Dnia 14 listopada 2018 roku uczniowie naszej szkoły brali udział w kolejnej już – XI edycji Gminnego Konkursu Piosenki „Siedleckie Nutki”. Zaprezentowali się na scenie Gminnego Ośrodka Kultury w Siedlcu, śpiewając swoje ulubione utwory. Celem konkursu było wyłonienie najzdolniejszych osobowości wokalnych, a także promocja najbardziej charakterystycznych wykonawców.

Rywalizacja odbywała się w czterech kategoriach i w każdej z nich nasi uczniowie spisali się na medal.
  • W kategorii Dziecięcej Solowej Dominik Kierecki zajął I miejsce. Zaśpiewał piosenkę „Co nam w duszy gra.
  • W tej samej kategorii II miejsce wyśpiewał Filip Żydzik, który zachwycił komisję konkursową piosenką „Sen o Victorii”.
  • W kategorii Dziecięcej Zespołowej wystąpił zespół w składzie: Agata Przybyła, Jagoda Żok, Zofia Ceglarek, Nikola Wojtkowiak, Mateusz Kaczmarek, Filip Żydzik oraz Dominik Kierecki. Pięknie wykonali piosenkę „Meluzyna” i wywalczyli II miejsce.

W kategoriach młodzieżowych również nasze uczennice odniosły pełen sukces.

  • W kategorii Młodzieżowej Solowej Agnieszka Michalska zajęła I miejsce. Zaśpiewała piosenkę „Niebo to my”, natomiast II miejsce wyśpiewała Karolina Stefan. Karolina zaprezentowała się w piosence „Groszki i róże”.
  • W kategorii Młodzieżowej Zespołowej nasze dziewczyny stanęły na wysokości zadania. Zespół w składzie: Zosia Krzemień, Agnieszka Michalska, Natalia Cycoń, Karolina Stefan oraz Martyna Walczak zajęły I miejsce z piosenką „Czas nas uczy pogody”.

Bardzo serdecznie gratulujemy wszystkim naszym wykonawcom. Należy podkreślić, ze z każdym rokiem poziom konkursu jest coraz wyższy.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »