Start arrow Wiadomości arrow Najpiękniejszy różaniec
Najpiękniejszy różaniec PDF Drukuj Email
Wpisał: Admin   
17.11.2018.

W miesiącu październiku został zorganizowany przez katech. Małgorzatę Nowicką szkolny konkurs religijny na samodzielne zrobienie najpiękniejszego różańca z nasion i owoców jesieni. Konkurs był w dwóch kategoriach wiekowych: dla klas 1-3 Szkoły Podstawowej oraz 4-6 Szkoły Podstawowej . Do katechetek wpłynęło 67 prac – różańców. Spośród wszystkich wyróżnione zostały 32 prace, które zostały wywieszone w stołówce szkolnej i nagrodzone czekoladą, natomiast najładniejsze różańce zostały wywieszone na wystawie w kościele. Było ich aż 14. Do nagrodzonych należeli:

 • Kacper Pawelski kl 1 c,
 • Sylwia Kowalska kl. 1 a,
 • Lena Przybylska kl. 1 b,
 • Stanisław Gałęzowski kl. 1 b,
 • Wiktoria Stachowiak kl.2 c,
 • Seweryn Kaczmarek kl. 2 c,
 • Borys Pytel kl. 2b,
 • Oliwier Kaminiarz kl 3 a,
 • Hanna Kotlarska kl. 4a,
 • Damian Rurkowski kl.5a,
 • Greta Rzanna kl 5a,
 • Dawid Fabisch kl. 5a,
 • Krystian Moder kl. 5d,
 • Maksymilian Zaremba kl. 5d.

Nagrody dzieci otrzymały uroczyście na apelu szkolnym a były to: dyplomy, medalik z obrazkiem i modlitwą Maryjną, oceny celujące z religii i pochwały za udział oraz klasy młodsze- zestaw kredek do malowania na płótnie , a klasy starsze -flety misyjne z Peru . Nagrody sponsorował ks. Proboszcz Dariusz Walkowiak z Siedlca.

MN

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »