Start arrow Ze sportu arrow Ch這pcy na medal!
Ch這pcy na medal! PDF Drukuj Email
Wpisa: Admin   
15.11.2018.
dru篡na pi趾i no積ej

W tych czasach nie ka盥emu chce si chodzi na treningi i uprawia sport. Lecz Siedlecka szko豉 sportem stoi i zawsze znajd si osoby, kt鏎e chc si popisa swoimi umiej皻no軼iami i zdoby nowe.

We wtorek, dnia 16 pa寮ziernika 2018 roku, na sali gimnastycznej przy szkole w Siedlcu odby造 si Mistrzostwa Gminy Siedlec w halowej pi販e no積ej ch這pc闚. Zespo豉mi, kt鏎e rywalizowa造 o najlepsze miejsca by造 szko造: Siedlec, Kopanica, Bel璚in, Chobienice i Tuchorza. Ch這pcy, kt鏎zy godnie reprezentowali nasz szko喚 to: Jonasz Adamczak, Sebastian Kaczmarek, Fabian Karman, Sebastian Fornalkiewicz, Maciej Wachowski, Mateusz Wo幡y, Mateusz Zalisz, Adrian 皋k, Seweryn Mania, czyli kapitan oraz Nikodem G鏎ny, czyli niezawodny bramkarz naszego zespo逝.

 

Gr prowadzili鄉y systemem ,,ka盥y z ka盥ym”, czyli wszystkie dru篡ny rozegra造 po 4 mecze. Ka盥y z zespo堯w rozegra bardzo dobre spotkania z innymi, ch這paki starali si jak mogli i dzi瘯i temu osi庵n瘭i nast瘼uj帷e miejsca:

  1. Szko豉 Podstawowa w Siedlcu
  2. Zesp馧 Szko造 Podstawowej i Przedszkoli w Kopanicy
  3. Szko豉 Podstawowa w Tuchorzy
  4. Zesp馧 Szko造 Podstawowej i Gimnazjum w Chobienicach
  5. Zesp馧 Szko造 Podstawowej i Przedszkola w Bel璚inie

Zespo造, kt鏎e zaj窸y dwa pierwsze miejsca, b璠 reprezentowa造 Gmin Siedlec w powiatowych rozgrywkach w halowej pi販e no積ej, kt鏎e odb璠 si 24 pa寮ziernika.

W ka盥ym z nas drzemie potencja do dobrej gry i trenowania. Dzi瘯i trenerce, p. Zdzis豉wie υpuszy雟kiej, ch這pcy mog rozwija swoje sportowe zainteresowania. Walczy trzeba do ko鎍a i na powiatowych rozgrywkach nale篡 pokaza si z jak najlepszej strony.

Je瞠li b璠ziemy chodzi regularnie na treningi mo瞠my osi庵n望 wszystko!

Angelika 安ider 8a

 
« poprzedni artyku   nast瘼ny artyku »