Start arrow Wiadomości arrow Konkurs plastyczny "Jesienne stworki"
Konkurs plastyczny "Jesienne stworki" PDF Drukuj Email
Wpisał: Mikołaj Weiss   
05.11.2018.

Jak co roku ,uczniowie naszej szkoły wzięli czynny udział w konkursie plastycznym organizowanym przez GOK i Bibliotekę Publiczną w Siedlcu. Konkurs „Jesienny stworki” od lat cieszy się wielkim powodzeniem wśród dzieci młodszych jak i starszych.

Radę Artystyczną tworzyli :

  • Ewa Piosik
  • Eliza Flupowska-Vasylyev
  • Anna Cebulska

Biorąc pod uwagę kryteria oceny i zgodność prac z tematem konkursu, postanowiła przyznać, dnia 26 października 2018 r., następujące wyróżnienia: Wśród wyróżnionych uczniów w trzech kategoriach wiekowych zostali:

W KATEGORII II

  • Fabian Wawrzyniak - Siedlec
  • Natasza Kaczmarek - Siedlec
  • Maja Teper - Siedlec
  • Lena Orkisz - Siedlec

W KATEGORII III

  • Gabriela Grześkowiak - Siedlec
  • Krystian Piątyszek - Siedlec
  • Agata Przybyła - Siedlec

Wszystkim uczestnikom, jak i wyróżnionym serdecznie gratulujemy!

A. Kamczycka

Zmieniony ( 06.11.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »