Start arrow Ze sportu arrow Mali bohaterowie na bieżni!
Mali bohaterowie na bieżni! PDF Drukuj Email
Wpisa: Admin   
23.09.2018.

Sezon lekkoatletyczny dla najmłodszych sportowców jeszcze się nie zakończył, gdyż biorą oni udział w cyklu mityngów nazwanych Czwartkami Lekkoatletycznymi. Uważam, że to jeden z najlepszych pomysłów dla naszych milusińskich, ponieważ widok rywalizujących na bieżni "małych walczaków" naprawdę zapiera dech w piersiach. Ich wola walki, determinacja i chęć pokazania sportowego talentu jest ogromna!

18 września 2018 r. po raz kolejny pod opieką pań: Magdaleny Krzemień oraz Zdzisławy Łopuszyńskiej uczniowie w składzie: Natalia Węglarz, Zosia Heinrich, Zuzia Materna, Zosia Ceglarek, Gabrysia Babińska, Paulina Bronka, Nikola Stachowiak, Marysia Kisielewicz, Ania Maćkowiak,Roksana Krzyżan, Wiktoria Piątek, Marika Nadobnik, Maja Durczak, Elwira Przybyła, Marika Krauze, Alicja Krawczyk, Klaudia Jagiełło, Karolina Reimann, Olga Ososińska, Maciej Jaworski, Kamil Napierała, Maks Ratajczak, Oliwier Szmańda, Dawid Kaczmarek, Nikodem Woźny, Wojtek Kotkowiak, Mateusz Kozłowski, Norbert Żok, Joachim i Dawid Fabisch, Maciej Matysiak, Eryk Pytel, Karol Ceglarek reprezentowali siedlecką szkołę na stadionie w Wolsztynie.

Przepiękna pogoda pomogła naszym najmłodszym osiągać jeszcze lepsze rezultaty niż tydzień wcześniej. Świetnym przykładem są wyniki wszystkich dziewczynek startujących w biegu na 60 m, ponieważ okazało się, że każda z nich, używając sportowego żargonu, urwała kilka cennych dziesiętnych sekundy, co w sprincie jest nie lada wyzwaniem. Oznacza to, że na naszych oczach rosną nowi mistrzowie! Młodzi zawodnicy są bardzo zadowoleni i z niecierpliwością czekają na kolejne starty, które odbędą się już 24 września.

Poniższe zdjęcia ukazują niesamowitą energię i wolę walki małych sportowców! Z ogromną przyjemnością ogląda się tak młodych ludzi i im kibicuje. Ich zaangażowanie i chęć działania jest niesamowita i godna podziwu! Myślę, że naprawdę warto wspierać naszych milusińskich w tej sportowej przygodzie!

LuPka

 
« poprzedni artyku   nastpny artyku »