Start arrow Wiadomości arrow Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/19
Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/19 PDF Drukuj Email
Wpisał: Admin   
04.09.2018.

3 września 2018 r, w poniedziałek było uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/ 2019 mszą św. o godz 9.00 rano w kościele w Siedlcu, której przewodniczył i kazanie wygłosił ks. proboszcz Dariusz Walkowiak. Po mszy św. cała społeczność uczniowska, nauczyciele i rodzice wraz z dyrekcją Szkoły Podstawowej udali się do szkoły na drugą część uroczystości.

Na boisku szkolnym Pani dyrektor Dorota Brudło powitała wszystkich i po wprowadzeniu sztandaru szkoły uroczyście został odśpiewany hymn Polski. Pani dyrektor wymieniła najważniejsze wydarzenia czekające nas w tym roku i przypomniała, że rok zakończy się wyjątkowo pożegnaniem dwóch roczników : kl VIII i III - ostatniej już - klasy Gimnazjum, życzyła też rodzicom i uczniom wielu radości, sukcesów szkolnych oraz wytrwałości i cierpliwości. Następnie zostały przedstawione klasy pierwsze, ich wychowawcy, a później pozostali uczniowie dowiedzieli się jakie mają sale i kto jest ich wychowawcą.

Ponieważ organem prowadzącym naszą szkołę jest Gmina więc na rozpoczęciu roku szkolnego gościliśmy wice-wójta pana Hieronima Birka, który odczytał, że w wyniku rozstrzygnięcia konkursu dyrektorem szkoły na następną 5- letnią kadencję została wybrana dalej pani Dorota Brudło. Wójt gminy Siedlec wystosował list z okazji rozpoczęcia roku szkolnego życząc wszystkim chęci do nauki , a nauczycielom cierpliwości do uczniów.

Na koniec uczniowie udali się ze swoimi opiekunami do klas, gdzie zostali zapoznani z nowym planem lekcji, rozkładem dojazdów do szkoły i najistotniejszymi ogłoszeniami.

MN

Zmieniony ( 06.09.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »