Start arrow Wiadomości arrow Spotkanie z autorką
Spotkanie z autorką PDF Drukuj Email
Wpisa: Admin   
24.05.2018.

Pani Ewa Rosolska jest autorką wielu książek dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Najpopularniejsze jej publikacje należą do bardzo poczytnego cyklu, a ich tytuły to:

  • Tajemnica Starego Witraża. Trzy Krople Życia
  • Tajemnica Starego Witraża. Księga Życzeń
  • Tajemnica Starego Witraża. Po drugiej stronie
  • Tajemnice Starego Witraża. Światło i Mrok

Pani Ewa jest miłą i otwartą osobą. Mieliśmy ja okazję poznać podczas jej wizyty, 11.05 w GOK-u, na które zostaliśmy zaproszeni. Na spotkaniu bardzo chętnie odpowiadała na pytania wszelkiego rodzaju np. Którą książkę pisało się Pani najlepiej? W jakich porach pisze Pani książki?

Autorka mówiła, że otrzymuje od swoich czytelników bardzo dobre opinie swoich książek. „Tajemnice Starego Witraża” to cykl opowieści o przygodach dziewczynki, która urodziła się w Polsce, lecz mieszka poza jej granicami. Jako nastolatka jedzie na wakacje na Warmię, tam zostaje pod opieką ojca chrzestnego swojego taty. Mieszka w domu pełnym antyków. Tam zaczyna się jej wielka przygoda.

Uważam, że spotkanie można zaliczyć do udanych. Pani Ewa okazała dużo cierpliwości, odpowiadając na liczne pytania. Czekamy na kolejną możliwość jej zobaczenia. Już niedługo jej książki będą do wypożyczenia w szkolnej bibliotece.

Martyna Siputa, kl. Va

 
« poprzedni artyku   nastpny artyku »