Start arrow Wiadomości arrow Konkurs recytatorski
Konkurs recytatorski PDF Drukuj Email
Wpisa: Admin   
10.05.2018.

Dnia 23 kwietnia 2018.r uczestniczyliśmy w Powiatowym Konkursie Recytatorskim, który odbył się w Wolsztynie, w szkole nr 3. Naszą szkołę reprezentował zespół pięciu uczniów w składzie:

  • Maria Szymkowiak
  • Zofia Kotlarska
  • Dominik Kierecki
  • Zofia Krzemień
  • Paweł Lemański.

Braliśmy udział w trzech kategoriach. Osobno były oceniane klasy piąte, osobno klasy szóste i również oddzielną kategorię tworzyły klasy siódme. Konkurencja była świetnie przygotowana, ale i my nie mieliśmy powodu do wstydu. Dwojgu z nas udało się zdobyć w swoich kategoriach trzecie miejsca. Była to Zosia Krzemień z kl. 7b i niżej podpisany.

Dominik Kierecki z kl. 5a

 
« poprzedni artyku   nastpny artyku »