Start arrow Wiadomości arrow Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej 2018
Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej 2018 PDF Drukuj Email
Wpisa: Admin   
13.03.2018.

W piątek, 9.03.2018, odbyły się gminne eliminacja Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej. Tym razem organizatorem była Szkoła Podstawowa w Tuchorzy. Naszą szkołę reprezentowała mocna, dziesięcioosobowa reprezentacja w składzie:

Kategoria szkół podstawowych:


 • Amelia Krajewska
 • Paulina Reimann
 • Wiktoria Ceglarek
 • Mikołaj Weiss
 • Michał Saganiak
 • Kategoria klasy VII + gimnazjum:
 • Mateusz Zalisz
 • Paweł Lemański
 • Anna Zielonka
 • Bartosz Kulus
 • Kinga Wiśniewska

Aż czterech uczniów z naszej szkoły zakwalifikowało się do eliminacji powiatowych. W kategorii szkół podstawowych Mikołaj Weiss zajął III miejsce, a Michał Saganiak IV. W kategorii klasy VII + gimnazjum bezkonkurencyjny okazał się Mateusz Zalisz, który zajął I miejsce, a Anna Zielonka uplasowała się na IV miejscu. Wszystkim uczniom gratuluję!

Maciej Kotliński

 
« poprzedni artyku   nastpny artyku »