Start arrow Ze sportu arrow Zagrajmy jeszcze
Zagrajmy jeszcze PDF Drukuj Email
Wpisał: Admin   
16.09.2017.

Rozpoczęcie roku szkolnego nie dla wszystkich uczniów jest przyjemnym wydarzeniem, bo kończą się wakacje i trzeba wrócić do nauki, a nie każdy ją lubi. Na szczęście sport kocha większość.

4 września 2017 roku w sali gimnastycznej w Siedlcu miało miejsce wydarzenie, które nazwaliśmy: “Akcja: Zagrajmy jeszcze" i było wyrazem naszej miłości do sportu właśnie.

Tego dnia na boisku do piłki ręcznej spotkało się trzydzieści jeden wyjątkowych dziewczyn. Wyjątkowych dlatego, gdyż były to absolwentki siedleckiej szkoły oraz obecne uczennice, które kochają piłkę ręczną. Miałam przyjemność być organizatorką wydarzenia. Chciałam w ten sposób uczcić jubileusz dziesięciolecia nieprzerwanego grania w piłkę ręczną drużyny rocznika 1998 w składzie: Laura Mikołajewicz, Natalia Górna, Natalia Jasztal, Monika Krawczyk, Aleksandra Frajer, Marietta Reimann, Oliwia Niewiadomska, Angelika Ceglarek, Katarzyna Przybyła, Karolina Kardacz, Natalia Lupa pod kierunkiem Pani Trener Krystyny Zwirn. Nie każdy wie, że ten zespół pomimo ukończenia szkoły w Siedlcu co roku kilkakrotnie powracał, aby znów wspólnie pograć w ręczną.

Nasze kolejne spotkanie było niespodzianką dla naszej Pani Trener, ponieważ nic nie wiedziała o tym, że organizujemy jubileusz. Wszystko zostało przygotowane w tajemnicy. Bardzo Jej dziękujemy za piękne 10 lat!

Mecz absolwentek z obecnymi uczennicami był także po to, by znów poczuć adrenalinę na boisku i endorfiny po zakończonym meczu. Jako organizatorka nie przypuszczałam, że tego dnia przybędzie aż tyle dziewczyn. Były to: Wiktoria Czerniak, Martyna Młynarz, Martyna Paździor, Maja Stachowiak, Marysia Gaweł, Ada Waśko, Bogunia Basińska, Paulina Studzińska, Sara Matysik, Ola Piątyszek, Agata Kujbida, Klaudia Dolata, Karolina Cicha, Martyna Kaczmarek, Kinga Napierała, Alicja Matysiak, Wiktoria Rejmann, Marta Ceglarek, Zosia Krzemień, Angelika Świder, Paulina Reimann, Kasia Krawczyk, Hania i Ania Obrempalska, Laura Mikołajewicz, Oliwia Niewiadomska, Angelika Ceglarek, Natalia Jasztal, Monika Krawczyk, Marietta Reimann, Aleksandra Frajer, Karolina Kardacz, Kinga Basińska oraz Natalia Lupa.

Ten wieczór będziemy długo pamiętaći! To było coś niesamowitego! Czas poświęcony na zorganizowanie tej akcji nie został zmarnowany, wręcz przeciwnie! Zaangażowanie dziewczyn, uśmiech na ich twarzach, zaskoczenie Pani Trener i ta atmosfera... Coś wspaniałego! Te emocje, kiedy znów można wejść na boisko i poczuć “to coś", cofnąć się w czasie. Nie da się tego opisać słowami.

Dziesięć lat grania razem to wspaniały sukces! Nikt nam tego nie zabierze. Wszystkie jesteśmy wyjątkowe, pokazując, że pasja łączy ludzi. Każda z nas jest inna, ale łączy nas jedno - WIELKA MIŁOŚĆ DO PIŁKI RĘCZNEJ, której nauczyła nas Pani Trener.

Mam nadzieję, że to jeszcze nie koniec tej przygody! Zapowiadam, że jeszcze powrócimy i “zagramy jeszcze” !!! :)

Bardzo dziękuję pani dyrektor Dorocie Brudło, pani Magdalenie Krzemień oraz panu Przemysławowi Strażyńskiemu za pomoc!

Dziękuję wszystkim piłkarkom ręcznym za przybycie - jesteście WIELKIE! A przede wszystkim naszej Pani Trener za cudowne 10 lat grania razem!

LuPka

 
« poprzedni artykuł