Start arrow Ze sportu arrow Nie tak to miało wyglądać...
Nie tak to miało wyglądać... PDF Drukuj Email
Wpisał: Admin   
30.01.2017.

Dwa dni po Mistrzostwach Gminy Siedlec w piłce ręcznej dziewcząt (17.01), nadszedł dzień Mistrzostw Gminy Siedlec w piłce ręcznej chłopców (19.01). Zawody te odbyły się w sali gimnastycznej przy ZSPiG w Siedlcu.

Oto skład reprezentujący ZSPiG:

Filip Kozina, Michał Maciaszczyk, Nikodem Górny, Fabian Karman, Mateusz Łukaszewski, Oskar Czerniak, Adrian Żok, Ksawery Augustyniak, Sebastian Woźny, Maciej Heinrich, Sebastian Fornalkiewicz, Jakub Jaworski.Na zawody przyjechały również drużyny z Kopanicy, Tuchorzy, Chobienic i Belęcina. Każdy mecz trwał 2 x 12 minut.

Wyniki:

 • Tuchorza- Siedlec 2:3
 • Belęcin- Kopanica 5:5
 • Siedlec- Chobienice 5:5
 • Kopanica- Tuchorza 3:6
 • Chobienice- Belęcin 2:9
 • Kopanica- Siedlec 4:1
 • Tuchorza- Chobienice 3:5
 • Siedlec- Belęcin 3:5
 • Chobienice- Kopanica 2:2
 • Belęcin- Tuchorza 12:2

Ostatecznie podium prezentowało się następująco:

 • Gimnazjum Belęcin
 • Gimnazjum Kopanica
 • Gimnazjum Chobienice
 • Gimnazjum Siedlec
 • Gimnazjum Tuchorza

Nasi chłopcy nie byli zadowoleni ze swojego występu. Wygrali tylko z zespołem z Tuchorzy, a zremisowali z drużyną z Chobienic. Mieli nadzieję, że wygrają z Belęcinem, ponieważ prowadzili w pierwszej połowie 3:1, ale niestety nie udało się.

Największym zaskoczeniem zawodów okazała się drużyna z Kopanicy, która zajęła 2. miejsce i razem z zespołem z Belęcina będzie reprezentować naszą gminę w Mistrzostwach Powiatu Wolsztyńskiego, które odbędą się 27 stycznia w Miejskiej Sali Sportowej “Świtezianka” w Wolsztynie. Życzymy powodzenia!

Klaudia Dolata kl. III b gimnazjum

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »