Start arrow Wiadomości arrow XXV edycja Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia
XXV edycja Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia PDF Drukuj Email
Wpisał: Admin   
19.01.2017.

Dnia 11 stycznia 2017 r. w Biurze Promocji i Turystyki w Wolsztynie odbył się etap rejonowy Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia. Naszą szkołę po raz trzeci reprezentowała Klaudia Dolata z kl. III b gimnazjum (ja).

W konkursie wzięło udział 7 uczennic z następujących szkół: Gimnazja nr 1 i nr 2 w Wolsztynie, Gimnazjum w Obrze, Gimnazjum w Kopanicy, Gimnazjum w Tuchorzy, Gimnazjum w Chobienicach, Gimnazjum w Siedlcu.

Do rozwiązania było 30 pytań zamkniętych. Podium wyglądało następująco:

  • I miejsce- uczennica z Gimnazjum w Kopanicy (uzyskała 22/30 pkt)
  • II miejsce- Klaudia Dolata (ja) (uzyskałam 21/30 pkt)
  • III miejsce- uczennica z Gimnazjum w Obrze (uzyskała 18/30 pkt)

Każdy uczestnik otrzymał nagrodę. Dziewczęta, które zajęły miejsca na podium, otrzymały kalendarz, torbę i jedną z nagród do wyboru (powerbank, głośnik bezprzewodowy i słuchawki).

Uczennica z Gimnazjum w Kopanicy będzie reprezentowała nasz rejon na etapie okręgowym tej Olimpiady. Życzę jej powodzenia. Bardzo się cieszę, że przez 3 lata mogłam reprezentować ZSPiG w Siedlcu. W klasie pierwszej zajęłam trzecie miejsce, a w klasie drugiej i trzeciej- drugie. Uważam, że jest to sukces zająć miejsce na podium w tak trudnym konkursie. Mam nadzieję, że w przyszłym roku ktoś będzie dobrze reprezentował naszą szkołę.

Chciałabym podziękować Pani Danucie Maćkowiak za zorganizowanie u nas w szkole I etapu tego konkursu.

Klaudia Dolata

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »