Start arrow Ze sportu arrow Rozgrywki rejonowe w unihokeja
Rozgrywki rejonowe w unihokeja PDF Drukuj Email
Wpisał: Admin   
03.12.2016.

Klaudia Dolata i Mateusz Łukaszewski najlepszymi zawodnikami drużyn!


29 listopada w naszej szkole odbyły się Mistrzostwa Rejonu Leszczyńskiego w Unihokeju Szkół Gimnazjalnych. W zawodach wzięły udział drużyny reprezentujące: Gimnazjum w Żytowiecku, w Kębłowie i w Siedlcu (dziewczęta), Gimnazjum w Żytowiecku, w Belęcinie i w Siedlcu (chłopcy).

Składy gospodarzy:

dziewczęta: Marta Ceglarek, Kinga Napierała, Alicja Matysiak, Karolina Cicha, Tatiana Matuszewska, Martyna Kaczmarek, Sara Matysik, Klaudia Dolata, Agata Kujbida, Aleksandra Piątyszek, Patrycja Walczak, Nikola Niewiadomska

chłopcy: Mateusz Łukaszewski, Filip Kozina, Oskar Czerniak, Nikodem Górny, Adrian Żok, Adrian Birk, Filip Kolesiński, Jonasz Adamczak, Nikodem Gaweł, Sebastian Fornalkiewicz, Jakub Tomiak

Czas gry wynosił 3 x 8 minut. Mecze sędziował pan Przemysław Strażyński.

Wyniki meczów:

 • Siedlec- Kębłowo 0:5
 • Żytowiecko- Belęcin 2:1
 • Żytowiecko- Siedlec (dziewczęta) 4:0
 • Siedlec- Żytowiecko 0:1
 • Kębłowo- Żytowiecko 1:1
 • Belęcin- Siedlec 2:6

Miejsca:

Dziewczęta:

 1. Kębłowo
 2. Żytowiecko
 3. Siedlec

Chłopcy:

 1. Żytowiecko
 2. Siedlec
 3. Belęcin

Każda drużyna otrzymała dyplom. Po ich rozdaniu zostały wręczone wyróżnienia dla najlepszych zawodników drużyn. W drużynie chłopców to Mateusz Łukaszewski z kl. III b, a w drużynie dziewcząt- Klaudia Dolata (ja) również z kl. III b.

Serdecznie gratuluję zwycięstwa dziewczętom z Gimnazjum z Kębłowa i chłopcom z Gimnazjum z Żytowiecka oraz życzę im powodzenia w rozgrywkach wojewódzkich.

Klaudia Dolata kl. III b gimnazjum

Zmieniony ( 03.12.2016. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »