Start arrow Ze sportu arrow Gramy w badmintona
Gramy w badmintona PDF Drukuj Email
Wpisał: Admin   
17.11.2016.

Dnia 9 listopada uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Mistrzostwach Powiatu Wolsztyńskiego w badmintonie. Oto składy drużyn:

Szkoła Podstawowa:

  • dziewczęta - Katarzyna Krawczyk, Angelika Świder, Ania Obrempalska (rezerwowa)
  • chłopcy - Jakub Piątek, Alan Teichert, Maciej Hałuszczak (rezerwowy)

Gimnazjum:

  • dziewczęta - Sara Matysik, Patrycja Walczak, Klaudia Dolata (rezerwowa)
  • chłopcy - Filip Kozina, Michał Maciaszczyk, Dawid Matysik (rezerwowy)

Impreza miała miejsce w Gimnazjum nr 1 w Wolsztynie. Przed zawodami postanowiliśmy się rozgrzewać tak jak reszta zespołów. Najpierw dwóch reprezentantów z drużyny grało jeden na jednego z przeciwnikiem, a później w debla, tzn. dwa na dwa. Po rozgrywkach nadeszła pora na dekoracje. Tak się złożyło, że wszystkie drużyny z naszej szkoły zajęły 3. miejsca. Otrzymaliśmy dyplomy i medale. Drużyny, które zajęły 1. i 2. miejsce przechodzą do rozgrywek rejonowych. Serdecznie im gratulujemy wygranej i życzymy powodzenia.

Klaudia Dolata kl. III b gimnazjum

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »