Start arrow Ze sportu arrow Unihokej na szczeblu powiatowym
Unihokej na szczeblu powiatowym PDF Drukuj Email
Wpisał: Admin   
17.11.2016.

Dnia 10 listopada w naszej szkole odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wolsztyńskiego w Unihokeju Szkół Gimnazjalnych. Składy drużyn z naszej szkoły były następujące:

dziewczęta: Marta Ceglarek, Kinga Napierała, Alicja Matysiak, Karolina Cicha, Tatiana Matuszewska, Martyna Kaczmarek, Kinga Wiśniewska, Sara Matysik, Klaudia Dolata, Agata Kujbida, Aleksandra Piątyszek, Patrycja Walczak, Nikola Niewiadomska

chłopcy: Mateusz Łukaszewski, Filip Kozina, Seweryn Mania, Oskar Czerniak, Nikodem Górny, Adrian Żok, Adrian Birk, Filip Kolesiński, Jonasz Adamczak, Nikodem Gaweł, Sebastian Fornalkiewicz, Tomiak Jakub

Chłopcy rywalizowali z gimnazjalistami z Belęcina, natomiast dziewczęta z gimnazjalistkami z Belęcina, Obry i Kębłowa. Czas gry wynosił 3 x 8 minut. Tak, jak w poprzednich zawodach mecze sędziowali: Hubert Maćkowiak i Tobiasz Łukaszewski.

Wyniki meczów:

 • Siedlec - Kębłowo 0:6
 • Belęcin - Obra 2:2
 • Siedlec - Belęcin (chłopcy) 4:0
 • Kębłowo - Obra 10:0
 • Siedlec - Belęcin (dziewczęta) 1:0
 • Belęcin - Kębłowo 1:9
 • Siedlec - Obra 2:1

Miejsca:

Dziewczęta

 1. Kębłowo
 2. Siedlec
 3. Belęcin
 4. Obra

Chłopcy

 1. Siedlec
 2. Belęcin

Każda z drużyn otrzymała dyplom, a zawodnicy z zespołów, które zajęły od I do III miejsca, otrzymali również medale. Serdecznie gratuluję zwycięzcom turnieju (Gimnazjum Kębłowo- dziewczęta, Gimnazjum Siedlec- chłopcy) i życzę powodzenia w rozgrywkach rejonowych.

Klaudia Dolata kl. III b gimnazjum

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »