Start arrow Wiadomości arrow Dzień Edukacji Narodowej w szkole podstawowej
Dzień Edukacji Narodowej w szkole podstawowej PDF Drukuj Email
Wpisał: Admin   
06.11.2016.

Dnia 14 października 2016 r. obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej, potocznie nazywany Dniem Nauczyciela. Z tej okazji wszyscy nauczyciele oraz pracownicy szkoły, a także nauczyciele emerytowani otrzymali słodkie upominki, w formie ręcznie robionych ciasteczek. Słodycze zostały przygotowane przez uczniów Małego i Dużego Samorządu wraz z opiekunkami.

Jednakże to nie była jedyna niespodzianka jaką z tej okazji przygotował Mały Samorząd. Z małym opóźnieniem, bo 25.10, w naszej szkole obchodziliśmy drugą część tego święta. Z tej okazji uczniowie z opiekunkami przygotowali niespodziankę dla uczniów klas I-V SP oraz grona pedagogicznego. Pokazana została prezentacja, na której znalazły się zdjęcia z dzieciństwa naszych nauczycieli. Zadaniem uczniów było odgadnąć który z nauczycieli jest na zdjęciu. Okazało się, że nie było to wcale łatwe. Nie obyło się bez śmiechu oraz niespodzianek dla odważnych uczniów, którzy rozszyfrowali zagadki.

Dodatkowo, tego dnia ogłoszone zostały wyniki plebiscytu na nauczyciela najbardziej:

  • wymagającego – I miejsce otrzymała pani Danuta Merda
  • zabawnego – wygrała pani Hanna Broniszewska
  • wyluzowanego – I miejsce przypadło pani Marioli Łazowy
  • cierpliwego –tytuł otrzymała pani Magdalena Buda
  • kolorowo ubranego – zwyciężyła pani Anna Kamczycka
  • noszącego największe torby – wygrał pan Maciej Kotliński

Laureaci otrzymali pamiątkowe szarfy wykonane przez uczniów oraz drobne upominki.

EB

Zmieniony ( 06.11.2016. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »