Start arrow Wiadomości arrow Mistrzostwa Gminy Siedlec w unihokeju
Mistrzostwa Gminy Siedlec w unihokeju PDF Drukuj Email
Wpisał: Admin   
02.11.2016.

Dnia 28 października br. w naszej szkole odbyły się Mistrzostwa Gminy Siedlec w Unihokeju dziewcząt i chłopców ze szkoły podstawowej i z gimnazjum. Oto składy drużyn z naszej szkoły:

dziewczęta (szkoła podstawowa): Katarzyna Krawczyk, Angelika Świder, Anna Obrempalska, Hanna Obrempalska, Jesika Krauze, Kamila Mazur, Zofia Krzemień, Agnieszka Ślęczkowska, Nicola Wieczorek, Julia Kopka, Wiktoria Rejman

chłopcy (szkoła podstawowa): Andrzej Janus, Adam Kokociński, Adrian Sulek, Sebastian Kaczmarek, Aleksander Śmiałek, Mateusz Woźny, Dawid Kaczmarek, Maksymilian Ratajczak, Michał Saganiak, Krzysztof Wiśniewsk

dziewczęta (gimnazjum): Marta Ceglarek, Kinga Napierała, Alicja Matysiak, Karolina Cicha, Tatiana Matuszewska, Martyna Kaczmarek, Kinga Wiśniewska, Sara Matysik, Klaudia Dolata, Agata Kujbida, Aleksandra Piątyszek, Patrycja Walczak, Nikola Niewiadomska

chłopcy (gimnazjum): Mikołaj Laskowski, Mateusz Łukaszewski, Filip Kozina, Seweryn Mania, Oskar Czerniak, Nikodem Górny, Adrian Żok, Adrian Birk, Filip Kolesiński, Jonasz Adamczak, Nikodem Gaweł

W zawodach również wzięły udział drużyny ze szkoły w Belęcinie. Czas gry wynosił 3 x 10 min. Jako pierwsi na boisko wyszli chłopcy z gimnazjum. Gospodarze wygrali z przeciwnikami 8:0. Po nich przyszła kolej na dziewczęta. Pierwsze zdobyłyśmy bramkę, niestety nie udało nam się utrzymać zwycięskiego wyniku. Przegrałyśmy 1:4. Po nas zagrali chłopcy ze szkoły podstawowej. Oni, tak jak starsi koledzy, wygrali z przeciwnikami 3:0. Jako że drużyna dziewcząt ze szkoły podstawowej z Belęcina nie przyjechała na zawody, to nasze dziewczęta zagrały między sobą.

Wszystkie mecze sędziowali absolwenci naszej szkoły: Tobiasz Łukaszewski i Hubert Maćkowiak.

Miejsca prezentowały się następująco:

Szkoła podstawowa:

Dziewczęta:

  1. SP Siedlec

Chłopcy:

  1. SP Siedlec
  2. SP Belęcin

Gimnazjum:

Dziewczęta:

  1. Belęcin
  2. Siedlec

Chłopcy:

  1. Siedlec
  2. Belęcin

Każdy uczestnik zawodów otrzymał pamiątkowy medal. Wszystkie wyżej wymienione drużyny zagrają w Mistrzostwach Powiatu Wolsztyńskiego. Mistrzostwa Szkół Gimnazjalnych odbędą się 10 listopada, a Szkół Podstawowych 3 listopada. Zawody te również odbędą się w naszej szkole.

Mamy nadzieję, że rozegramy ciekawe mecze i zdobędziemy dobre miejsca.

Klaudia Dolata kl. III b gimnazjum


 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »