Start arrow Wiadomości arrow Już niedługo, coraz bliżej, już za chwilę... egzaminy!
Już niedługo, coraz bliżej, już za chwilę... egzaminy! PDF Drukuj Email
Wpisał: Admin   
10.04.2016.

Jeszcze tylko tydzień przygotowań, stresu oraz niepokoju i wkrótce my uczniowie klas trzecich gimnazjum wylosujemy numerki, usiądziemy pojedynczo przy stolikach i otworzymy testy egzaminacyjne. Dopiero wówczas przekonamy się, co przygotowano dla nas na ten rok i czy potrafimy uporać się z zadaniami. Wszystko zacznie się w poniedziałek 18 kwietnia, kiedy to będziemy zmagać się z częścią humanistyczną. Kolejnego dnia czeka część przyrodnicza, w której większość z nas czuje się niepewnie, ale może dopisze nam szczęście i z uśmiechem na twarzy wyjdziemy z sali gimnastycznej. Największe obawy mamy jednak przed matematyką, z którą większość ma problemy. 20 kwietnia nastąpi ostatni etap walki o dobre wyniki. W tym dniu piszemy test z języków obcych. Są nimi j. angielski i j. niemiecki.

W tygodniu poprzedzającym egzaminy towarzyszy nam duży stres, niepokój i jesteśmy sceptycznie nastawieni do wyników zbliżających się egzaminów. Jednak mamy cichą nadzieję, że testy będą dla nas jak „pikuś”, bo łatwo się z nimi obejdziemy i nie damy się pokonać.

Wierzymy, że nasi młodsi koledzy w tych trudnych dla nas dniach będą za nas trzymać kciuki. Prosimy o to!!!

Oliwia Radna i Martyna Budzyń.

Zmieniony ( 10.04.2016. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »