Start arrow Ze sportu arrow Mówi się trudno...
Mówi się trudno... PDF Drukuj Email
Wpisał: Admin   
25.02.2016.

Po gminnych zawodach w piłkę ręczną dziewcząt (11. 02. 16), na których wyłonione zostały dwie najlepsze drużyny: Belęcin i Siedlec, 16.02.2016 r.odbyły się zawody powiatowe, podobnie jak poprzednie na naszej sali gimnastycznej. Konkurencja wzrosła, bo w rywalizacji uczestniczyło aż 5 zespołów: Siedlec, Belęcin, Wolsztyn, Szkoła nr 1, Wolsztyn, Szkoła nr. 2 i Bucz. Mecze rozgrywane były 2 razy po 12 minut, każdy miał grać z każdym.

Pierwszy mecz z wolsztyńską jedynką zakończył się dla nas wygraną. Niestety kolejny, z Belęcinem, przegrałyśmy. Nie tak wyobrażały sobie ten dzień reprezentujące naszą szkołę uczennice. Potem Siedlec, walcząc z wolsztyńską dwójką, wygrał, ale mimo to widać było, że coś nam nie wychodzi. Mecz z Buczem był katastrofalny, a naszym zawodniczkom zabrakło nawet motywacji do walki w ostatnich minutach. Wynik oznaczał dla nas zajęcie trzeciego miejsca w kwalifikacjach powiatowych. Inny zespół z naszej gminy- Belęcin, wygrał wszystkie mecze i zajął pierwsze miejsce. Cieszymy się i życzymy powodzenia w rozgrywkach rejonowych.

Zupełną niespodzianką dla nas był Bucz, który zagrał naprawdę dobre mecze i zajął drugie miejsce.

Klasyfikacja:

  • I miejsce Belęcin
  • II miejsce Bucz
  • III miejsce Siedlec
  • IV miejsce Wolsztyn nr. 1, Wolsztyn nr. 2

Mecze sędziowali: Grzegorz Piątek i Bartosz Kramarek.

Dziękujemy Pani trener - Krystynie Zwirn, która zrobiła co mogła, by jak najlepiej przygotować nas do tych rozgrywek. Jesteśmy niesamowicie wdzięczne i jeszcze raz dziękujemy z głębi naszych serduszek za wszystko! :)

Wiktoria Czerniak i Martyna Młynarz

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »