Start arrow Ze sportu arrow Następnym razem będzie lepiej
Następnym razem będzie lepiej PDF Drukuj Email
Wpisał: Admin   
25.02.2016.

Ledwo w naszej sali skończyły się jedne zawody, już następnego dnia odbywały się kolejne. Zaraz po gminnych rozgrywkach dziewcząt (11.02), 12 lutego odbyły się zawody dla chłopców w piłkę ręczną, w których uczestniczyły cztery drużyny: z Siedlca, Belęcina, Tuchorzy i Chobienic.

Reprezentacja Siedlca trenowana przez panią Zdzisławę Łopuszyńską zaczęła meczem z Chobienicami. Już od początku wszystko wskazywało na zwycięstwo naszych i tak się właśnie stało. Drugi mecz nie był już tak udany jak poprzedni. Rozgrywka Siedlec kontra Tuchorza zakończyła się zdecydowaną porażką. Ostatni mecz był najcięższy, bo reprezentanci naszej szkoły mieli grać z niepokonanym Belęcinem. Niestety nie zdobyliśmy żadnej bramki, podczas gdy nasi przeciwnicy mieli ich multum. Na pewno jedynym z najciekawszych był mecz Tuchorzy i Belęcina. Co prawda wynik stale kontrolowali belęcinianie, jednak emocje towarzyszyły wszystkim do końca.

Same rozgrywki nie należały do prostych. Jak to w grze męskiej było mnóstwo kar, stolik sędziowski nie nadążał z ich wypisywaniem. Sędziowie Bartosz Kramarek i Grzegorz Piątek nie mogli narzekać na brak zajęć i co chwilę w sali było słychać głośny gwizdek sygnalizujący zatrzymanie gry, np. z powodu kary czy upadku któregoś z zawodników.

Klasyfikacja:

  • I miejsce Belęcin
  • II miejsce Tuchorza
  • III miejsce Siedlec
  • IV miejsce Chobienice

Niestety naszym uczniom nie udało się przejść dalej. Bardzo nam nam przykro, ale jesteśmy pewne, że za rok uda się, bo trzeba im tylko trochę ogrania z piłką.

Wiktoria Czerniak i Martyna Młynarz

Zmieniony ( 25.02.2016. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »