Start arrow Wiadomości arrow Otrzęsiny 2015
Otrzęsiny 2015 PDF Drukuj Email
Wpisał: Admin   
23.11.2015.

Dnia 10. 11. 2015 r. odbyła się wyjątkowa dyskoteka szkolna. Postanowiłyśmy w niej uczestniczyć i trochę Wam o niej opowiedzieć. Okazją do zabawy były otrzęsiny naszych młodszych kolegów. To wydarzenie jest w naszej szkole już od dawna. Biorą w nim udział uczniowie klas pierwszych gimnazjum, którzy przebierają się za koty. W tym roku tradycja została zmieniona. Gimnazjaliści przebrali się za Myszki Miki oraz Smerfy. Ich stroje wzbudziły ciekawość w całej szkole. Były śmieszne i pomysłowe. Wszystkim bardzo się podobały.

Oficjalne otrzęsiny rozpoczęły się o godzinie 15:30. Główną atrakcją były konkurencje wykonywane przez naszych młodszych kolegów, czyli klasę 1a, której wychowawczynią jest pani Anna Jersz, i 1b wraz z panią Magdaleną Sołtysiak. Uczniowie trochę się bali, jednak rywalizacja między pierwszymi klasami okazała się nie taka straszna i przyniosła mnóstwo radości.


Było wiele zadań, łącznie 10. Niektóre bardzo im się spodobały, np. karaoke i quizy. A do tych, które sprawiały im kłopot należały: przedstawianie scenek czy też picie wody z cytryną. Po podsumowaniu wyników okazało się, że klasa 1b zdobyła więcej punktów. Na zwycięzców czekała nagroda, czyli jeden dzień bez pytania. Otrzęsiny zwane też Chrztem Kota zakończyły się, a potem zaczęła się dyskoteka prowadzona przez DJ-a Patryka Murawskiego.

W trakcie imprezy zapytałyśmy bohaterów dnia o to, jak się czuli w tak odmiennym przebraniu. Większość z nich mówiła, że się trochę stresowała, ale nikt im nie dokuczał. Dodali, że czują się fajnie jako gimnazjaliści.

Opiekunami całej imprezy byli: Krystyna Zwirn, Dorota Brudło, Renata Dudziak, Magdalena Sołtysiak, Anna Jersz oraz Przemysław Strażyński. Dyskoteka, której organizatorami była klasa 2a gimnazjum wraz z samorządem uczniowskim skończyła się równo o godzinie 20:00. Jak zwykle posprzątano stołówkę i mogliśmy wrócić do domu.

Oliwia Radna i Martyna Budzyń

Zmieniony ( 23.11.2015. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »