Start arrow Ze sportu arrow Projekt Multisport
Projekt Multisport PDF Drukuj Email
Wpisał: Admin   
06.11.2015.

W tym roku szkolnym nasza szkoła po raz kolejny bierze udział i kontynuuje zajęcia sportowe z ucznennicami i uczniami klas IV-VI w ramach projektu Multi Sport. Zajęcia prowadzi Krystyna Żwirn i Zdzisława Łopuszyńska. W ramach tych zajęć prowadzone były zajęcia z badmintona , uczestniczyl w nichi i przekazywali swoją wiedzę zaproszeni przez panią Krysię uznani światowi zawodnicy tej dyscypliny sportu Natalia Pocztowiak i Mao Hong z Szanghaju.

Kolejnymi zajęciami były zajęcia z lekkiej atletyki-biegów krótkich:

Na kolejnych zajęciach nasze uczennice brały udział i trenowały piłkę ręczną:

Kolejnymi zajęciami w których uczestniczyli nasi uczniowie była piłka nożna:

Następnie uczniowie uczestniczyli w zajęciach z halowych gier zespołowych , takich jak piłka ręczna, badminton i halowa piłka nożna:

Zmieniony ( 15.11.2015. )
 
« poprzedni artykuł