Start arrow Ze sportu arrow Uzależnione od biegania
Uzależnione od biegania PDF Drukuj Email
Wpisał: Admin   
28.03.2015.

Dnia 7 marca 2015 roku trio dziewcząt z naszego gimnazjum reprezentowało WMLKS Nadorze Powodowo na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Biegach Przełajowych w Żerkowie. Pogoda dopisywała, a słońce delikatnie ogrzewało nasze twarze, dzięki czemu nie było gorąco, tylko w sam raz. Dziewczyny: Maja Stachowiak, Roksana Ksiąg i ja, Wiktoria Czerniak, miały za zadanie przebiec 1500 metrów. Po przyjeździe ze spokojem zbadałyśmy trasę i zrobiłyśmy rozgrzewkę. Nie mogłyśmy się doczekać, kiedy nareszcie rozpoczną się biegi, bo chyba jesteśmy uzależnione od biegania. Jednak nie ma o co się bać, bo jest to bardzo zdrowe uzależnienie. Start nastąpił o godzinie 13.00. Dałyśmy z siebie wszystko albo nawet więcej. Bieg ukończyłyśmy na następujących miejscach:

  • Wiktoria Czerniak miejsce 6, czas 5.21
  • Roksana Ksiąg miejsce 15, czas 5.46
  • Maja Stachowiak miejsce 38, czas 6.38

Do Krajowych Mistrzostw Zrzeszenia LZS w biegach przełajowych dostały się Roksana Ksiąg i ja, Wiktoria Czerniak. Bardzo dziękujemy naszej pani trener Krystynie Zwirn za przygotowanie do tych zawodów i wsparcie jakie nam dała. Wielkie podziękowania dla Natalii Lupy, która pomogła nam myśleć pozytywnie.

Wiktoria Czerniak

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »