Start arrow Ze sportu arrow Dziewczyna na szóstkę!
Dziewczyna na szóstkę! PDF Drukuj Email
Wpisał: Admin   
28.03.2015.
Pani Krystyna Zwirn ze swoją podopieczną - Wiktorią Czerniak

O kim mowa? Oczywiście o Wiktorii Czerniak!.

Kiedy 7 marca 2015 r. w Żerkowie odbywały się biegi przełajowe młodzików w ramach Makroregionu (wielkopolskie i zachodniopomorskie), nie mogło zabraknąć tam Wiktorii. Jak każdy startujący, ciężko trenowała, by wypaść jak najlepiej. Bardzo wymagająca trasa prowadziła przez las i liczyła 1500 m. Wiktoria pobiegła świetnie. Do mety dotarła na szóstym miejscu. Prawdopodobnie w samej Wielkopolsce miałaby trzeci czas. Okazuje się, że praca i wyrzeczenia mogą przynieść ogromną radość, satysfakcję, a także motywację do dalszej pracy, ponieważ nastąpił ciąg dalszy.

Na Mistrzostwach Polski LZS w Biegach Przełajowych, które odbyły się tydzień później (czyli 14 marca 2015 r.) również w Żerkowie zawodniczka pani Krystyny Zwirn na tym samym dystansie znów uplasowała się na znakomitym VI miejscu. I takim to sposobem Wiktoria jest szósta w Polsce w biegach przełajowych w kategorii młodziczek na 1500 m. Wiktoria oraz pani trener są bardzo zadowolone z tego wyniku. Gratulacje dla zawodniczki i jej trenerki! Trzymamy kciuki, aby za rok był medal. Teraz przed Wiktorią sezon lekkoatletyczny na otwartym stadionie. Życzymy dalszych sukcesów! Będzie się działo :)

Lupka

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »