Start arrow Wiadomości arrow Kinder brauchen Musik
Kinder brauchen Musik PDF Drukuj Email
Wpisał: Admin   
25.02.2015.

W dniach 13-15. 02. 2015 r. grupa uczennic z klasy V oraz VI wraz z p. Maciejem Kotlińskim i p. Dorotą Dziubek wzięła udział w podsumowaniu zeszłorocznego projektu muzyczno-teatralnego. Pojechaliśmy do Niemiec na zaproszenie Fundacji Rolfa Zuckowskiego „Kinder brauchen Musik”

W piątek odbyły się próby w zamku w Trebnitz, a w sobotę pojechaliśmy razem z niemieckimi kolegami do Hamburga. Po zakwaterowaniu w pięknie położonym hotelu Elsa Brändström Haus, pojechaliśmy na próbę do Hotelu Atlantic, który jest położony w samym centrum miasta. Wieczorem wystąpiliśmy na balu charytatywnym dla 650 osób. Goście podziękowali nam gorącymi brawami, a Rolf Zuckowski w kilku słowach przedstawił swoją fundację. W niedzielę po smacznym śniadaniu czekała na nas ogromna niespodzianka. Pojechaliśmy zwiedzić Miniatur Wunderland, czyli świat w miniaturze. Wszystkim ogromnie się tam podobało, w kilka chwil mogliśmy przemierzyć pół świata.

Wszystko co dobre szybko się kończy i w południe wyruszyliśmy w drogę powrotną do Trebnitz. Po posiłku odwieźliśmy naszych niemieckich przyjaciół do szkoły w Dolgelin i udaliśmy się w drogę powrotną do domu. Jeszcze raz dziękujemy p. Rolfowi Zuckowskiemu za pomoc i opiekę.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »