Start arrow Ze sportu arrow Wracamy i wspominamy!
Wracamy i wspominamy! PDF Drukuj Email
Wpisał: Admin   
25.01.2015.

Dla nas piłkarek ręcznych to było bardzo ważne spotkanie po długiej przerwie. Znów zagrać razem to fantastyczne uczucie! Wystarczyło tylko ustalić termin i zorganizować mecz. I stało się - 10 stycznia 2015 r. w sali gimnastycznej przy ZSPiG w Siedlcu spotkały się dwa zespoły: MY- “stare” piłkarki ręczne sprzed roku w składzie: Oliwia Niewiadomska, Kasia Przybyła, Karolina Kardacz, Angelika Ceglarek, Monika Krawczyk, Natalia Górna, Natalia Jasztal, Aleksandra Frajer i Natalia Lupa (niestety Laura Mikołajewicz, która miała operację oraz Marietta Reimann z przyczyn szkolnych, nie mogły zagrać, ale wierzymy, że były z nami mentalnie) i ONE, czyli “młode”z z gimnazjum: Wiktoria Czerniak, Bogunia Basińska, Paulina Studzińska, Martyna Młynarz, Ola Obrempalska, Maja Stachowiak, Wiktoria Tomys, Martyna Paździor, Klaudia Dolata. Spotkanie nie miałoby jednak żadnego znaczenia bez trenerki pani Krystyny Zwirn, która podobnie jak my, nie ukrywała wzruszenia.

Było dużo śmiechu, ciepłych uczuć i szczęścia! Każda z nas czerpała z tego spotkania ogromną radość! Czułyśmy się znów jak kiedyś (choć było to niedawno, a dla nas jednak zbyt dawno). Super mecz!. Młodsze dziewczyny też były zadowolone, ponieważ przed rozgrywkami powiatowymi przydał im się taki sparing-partner jak my. Był to dla nas miły początek Nowego Roku!

Mamy nadzieję, że to nie ostatnie spotkanie i uda nam się jeszcze niejeden raz zagrać razem!

Lupka

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »