Start arrow Ze sportu arrow Wydarzenia sportowe w szkole pdostawowej
Wydarzenia sportowe w szkole pdostawowej PDF Drukuj Email
Wpisał: Admin   
09.01.2015.

Już w pierwszych dniach roku szkolnego 2014/2015 , 19 września w Wolsztynie uczniowie kl. IV-VI naszej szkoły pod opieką Zdzisławy Łopuszyńskiej i Krystyny Zwirn brali udział w zawodach w ramach „ Czwartków Lekkoatletycznych”. Zmagania sportowe na początku roku szkolnego wymagały dużego wysiłku jednak owocowały dobrymi wynikami.

W dniu 4 listopada 2014r reprezentacja chłopców Szkoły Podstawowej brała udział w Mistrzostwach Gminy Siedlec w halowej piłce nożnej w ramach XVI Wielkopolskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej . Zawody rozegrano w Belęcinie. Drużyna wystąpiła w składzie: Piotr Różycki, Paweł Różycki, Filip Kozina, Adrian Drążek, Dawid Kaczmarek, Michał Maciaszczyk, Filip Maćkowiak, Adrian Żok, Seweryn Mania, Dawid Matysik, Eryk Rusak pod opieką mgr Zdzisławy Łopuszyńskiej. Chłopcy zajęli II miejsce i wywalczyli awans do rozgrywek powiatowych.

W dniu 6 listopada 2014 r. zajęcia sportowe w ramach Programu „MultiSport „ wraz z nauczycielkami naszej szkoły gościnnie poprowadzili zawodnicy i trenerzy Wolsztyńskiego Klubu Rugby „Lokomotywa”. Uczniowie naszej szkoły biorący udział w projekcie mieli okazję poznać nową ciekawą dyscyplinę sportowa i uczestniczyć w ciekawych zajęciach.

W dniu 13 listopada 2014 r. reprezentacja chłopców Szkoły Podstawowej brała udział w Mistrzostwach Powiatu Wolsztyńskiego w halowej piłce nożnej w Wolsztynie. Drużyna wystąpiła w składzie: Piotr Różycki, Paweł Różycki, Filip Kozina, Adrian Drążek, Dawid Kaczmarek, Adrian Birk, Filip Maćkowiak, Adrian Żok, Seweryn Mania i Dawid Matysik pod opieką mgr Zdzisławy Łopuszyńskiej. Chłopcy walczyli bardzo dzielnie i godnie reprezentowali naszą szkołę.

Zmieniony ( 09.01.2015. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »