Start arrow Wiadomości arrow Pierwsza wycieczka sześciolatków
Pierwsza wycieczka sześciolatków PDF Drukuj Email
Wpisał: Admin   
30.11.2014.

Dnia 19. listopada 2014 roku klasy Ic, Id oraz Ie wraz ze swoimi wychowawczyniami odbyły wycieczkę do Poznania. Pierwszaki odwiedziły Manufakturę cukierków „Karmelkowo” i wzięły udział w karmelowych warsztatach. Z wielkim zainteresowaniem uczniowie obserwowali powstawanie karmelu i słodyczy. Następnie każdy pierwszaczek samodzielnie wykonał swojego zakręconego, kolorowego lizaka o smaku limonki.

Po słodkich warsztatach przenieśliśmy się do „Pluszakowa”, gdzie mieliśmy okazję stworzyć swojego wymarzonego pluszaka. Dzieci otrzymały igłę z nitką, filcowy materiał i zabrały się do pracy. Samodzielnie, z niewielką pomocą swoich pań, w całkowitym skupieniu każdy uszył swojego misia. Radości nie było końca! Na sam koniec wizyty każdy otrzymał zapakowanego, własnoręcznie wykonanego lizaka, pluszaka oraz paczuszkę karmelkowych cukierków.

Wszyscy świetnie się bawili i z uśmiechem wspominają wyjazd!

UR

Zmieniony ( 30.11.2014. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »